Jeżeli marzą się Państwu w pełni komfortowe wakacje, w czasie których na bieżąco będą mogli Państwo decydować, w jaki sposób spędzą kolejne dni podróży, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni kamperów w Lublinie. Znajdą tutaj Państwo wysokiej jakości, w pełni wyposażone, wygodne kampery w przystępnych cenach. W razie jakichkolwiek pytań na temat wynajmu zapraszamy do kontaktu — z chęcią podzielimy się naszą wiedzą!

Kampery w Lublinie w przystępnych cenach

Tym, co odróżnia naszą ofertę samochodów kempingowych na wynajem w Lublinie od innych tego typu usług na rynku, są niezwykle przystępne ceny. W przypadku pojazdów w klasie Standard wahają się one od 350 do 600 złotych na dobę. Jeżeli chodzi natomiast o kamper do wynajęcia w Lublinie w wersji Deluxe, cena za dobę wynosi między 550 a 800 złotych. Obowiązują one w przypadku wypożyczania pojazdu campingowego na co najmniej 7 dni. Koszty krótszych wyjazdów są ustalane indywidualnie, a w przypadku dłuższych z całą pewnością można liczyć na rabat.

Komfortowy wynajem kamperów w Lublinie

Jak krok po kroku wypożyczyć kampera w Lublinie? W pierwszej kolejności wybrać muszą Państwo pojazd, którym chcą się udać w podróż. Chętnie pomożemy w podjęciu tej decyzji. Kolejny etap to uiszczenie opłaty rezerwacyjnej oraz kaucji zwrotnej. Potem wystarczy już tylko wybrać termin podróży i odebrać pojazd (do tego celu wystarczy ważny dokument tożsamości i prawo jazdy). Jeżeli nie mogą Państwo tego zrobić osobiście, oferujemy usługę, jaką jest dostarczenie samochodu kempingowego na wynajem w Lublinie pod wskazany przez klienta adres (jej cena jest ustalana indywidualnie, zależnie od kosztów dojazdu).

Bezpieczne i wygodne samochody kempingowe na wynajem w Lublinie

Każdy z pojazdów oferowanych przez naszą wypożyczalnię kamperów w Lublinie, zawiera podstawowy pakiet ubezpieczenia OC/AC/NW + Assistance. Dodatkowo na bieżąco sprawdzamy ich stan techniczny. Dzięki temu mogą Państwo mieć pewność, że podróż wynajętym kamperem będzie w pełni bezpieczna i komfortowa. Przed wydaniem pojazdu klientowi, czyścimy go z zewnątrz i wewnątrz, uzupełniamy zbiornik paliwa, płyn do spryskiwaczy oraz zbiornik wody czystej. Oferowane przez nas samochody kempingowe na wynajem w Lublinie posiadają szereg udogodnień, do których zaliczyć można między innymi klimatyzację postojową, telewizor, lodówkę, wyposażenie kuchni i pełne wyposażenie rekreacyjne.

Interesuje Cię wynajęcie samochodu kempingowego na terenie Lublina lub w jego okolicach?

Nasza wypożyczalnia oferuje Ci najlepszej klasy kampery w niewygórowanej cenie i na dogodnych dla Ciebie warunkach. Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci naszą ofertę wraz z dostępnymi terminami rezerwacji. Zrealizuj swoje marzenia o podróży w nieznane już dziś. Nie masz możliwości odebrać samochodu osobiście? Nie martw się, my możemy go dostarczyć do Ciebie. Wystarczy, że podasz nam adres, pod który mamy dowieźć kampera i odpowiadającą Ci godzinę.

Co możesz zyskać wynajmując kampera w Lublinie?

Nasze kampery charakteryzują się bogatym wyposażeniem i nieocenioną przyjemnością z jazdy. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły i troszczymy się o to, aby Twoja podróż obyła się bez przykrych niespodzianek. Nasze samochody kempingowe pozwolą Ci zaoszczędzić na noclegach.   Gwarantujemy, że podróż kamperem dostarczy Ci mnóstwo wrażeń i sprawi, że będziesz chciał ją powtarzać bez końca. Napisz lub zadzwoń do nas i poznaj warunki wynajmu kampera w Lublinie lub w okolicach.

Sprawdź Naszą OFERTĘ