Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią kamperów. Działamy w takich miastach jak Rzeszów, Kraków, Kielce, Zamość, Lublin i wielu innych.

wypozyczalnia-kamperow-rzeszow
Czy lubisz marzyć? My tak, a jeszcze bardziej lubimy spełniać marzenia, szczególnie te o wolności. Kamper jest wprost idealny do podróży w której to Ty będziesz dyktować warunki. Jesteśmy profesjonalistami którzy dbają o najdrobniejsze szczegóły. Nasze kampery to luksusowe apartamenty na kołach które pozwolą Ci poczuć prawdziwą, niczym nieograniczoną wolność. Brak limitu kilometrów, możliwość podróży zagranicznej, żadnych wymogów względem wieku kierowcy. Do wynajęcia kampera potrzebujesz jedynie prawa jazdy kategorii B oraz marzeń o nieograniczonej podróży. To wszystko i jeszcze więcej abyś poczuł się wolny.
Nasza wypożyczalnia działa nie tylko na terenie miasta Rzeszów. Obsługujemy całe województwo podkarpackie (m. in. Dębica, Krosno, Stalowa Wola, Tarnobrzeg), a także miasta z województwa lubelskiego (m. in. Chełm, Lublin, Zamość) oraz z województwa małopolskiego (m. in. Kraków, Tarnów, Nowy Sącz).
wynajem-kamperow-rzeszow

Nasza wypożyczalnia kamperów jest zbyt daleko?

A Ty nie masz możliwości się tu dostać? Bez obaw, dostarczymy wóz pod wskazany adres!

Wyruszając w podróż nie musisz się również martwić o swój samochód. Zapewniamy możliwość zostawienia pojazdu na zamkniętym parkingu.

Jeśli interesuje Cię wynajem campera na jasnych i prostych zasadach, bez ukrytych kosztów – trafiłeś w idealne miejsce. Wypożyczalnia Sunday Travel to idealne miejsce dla najbardziej wymagających ludzi którzy oprócz dobrej ceny wymagają wysokiej jakości, komfortu i oczywiście – wolności.