Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią kamperów. Działamy w takich miastach jak Rzeszów, Kraków, Kielce, Zamość, Lublin i wielu innych.

Czy lubisz marzyć? My tak, a jeszcze bardziej lubimy spełniać marzenia, szczególnie te o wolności. Kamper jest wprost idealny do podróży w której to Ty będziesz dyktować warunki. Jesteśmy profesjonalistami którzy dbają o najdrobniejsze szczegóły. Nasze kampery to luksusowe apartamenty na kołach które pozwolą Ci poczuć prawdziwą, niczym nieograniczoną wolność. Brak limitu kilometrów, możliwość podróży zagranicznej, żadnych wymogów względem wieku kierowcy. Do wynajęcia kampera potrzebujesz jedynie prawa jazdy kategorii B oraz marzeń o nieograniczonej podróży. To wszystko i jeszcze więcej abyś poczuł się wolny.

Wypożyczalnia kamperów Sunday Travel działa w branży caravanngowej od 2017r. To doświadczona firma, która przez lata praktyki i ciężkiej pracy doszła do perfekcji w organizowaniu swoim klientom perfekcyjnej przestrzeni do podróżowania oraz dbania o ich komfort podczas podczas wypoczynku.

Liczne sukcesy oraz uznanie Klientów, sprawiło, że obecnie możemy poszczycić się mianem największej wypożyczalni kamperów w województwie podkarpackim . Nasze działania realizowane są na podstawie rzeczywistych danych oraz praktycznej wiedzy, dzięki czemu my i nasi klienci jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność czy to na drodze czy campingu.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni, oferując różne zabudowy kamperów oraz rozmaite układy wnętrz. W naszej ofercie znajdują się również usługi wynajmu dodatkowych akcesoriów campingowych.

Przykładamy ogromną wagę do etyki pracy oraz wysokiej jakości obsługi klienta. Stawiamy na długofalową współpracę opartą na zaufaniu i zadowoleniu obydwu stron.

Nasza wypożyczalnia działa nie tylko na terenie miasta Rzeszów. Obsługujemy całe województwo podkarpackie (m. in. Dębica, Krosno, Stalowa Wola, Tarnobrzeg), a także miasta z województwa lubelskiego (m. in. Chełm, Lublin, Zamość) oraz z województwa małopolskiego (m. in. Kraków, Tarnów, Nowy Sącz).

Nasza wypożyczalnia kamperów jest zbyt daleko?

A Ty nie masz możliwości się tu dostać? Bez obaw, dostarczymy wóz pod wskazany adres!

Wyruszając w podróż nie musisz się również martwić o swój samochód. Zapewniamy możliwość zostawienia pojazdu na zamkniętym parkingu.

Jeśli interesuje Cię wynajem campera na jasnych i prostych zasadach, bez ukrytych kosztów – trafiłeś w idealne miejsce. Wypożyczalnia Sunday Travel to idealne miejsce dla najbardziej wymagających ludzi którzy oprócz dobrej ceny wymagają wysokiej jakości, komfortu i oczywiście – wolności.