Podróże kamperami z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Trudno się temu dziwić — tego typu forma wypoczynku ma mnóstwo zalet. Zaliczyć można do nich między innymi pełną swobodę podróżowania oraz nieograniczony wybór miejsc. Nasza firma specjalizuje się w usłudze, jaką jest wynajem kampera możliwy na terenie województwa podkarpackiego. Na rynku wyróżniają nas takie cechy, jak brak limitu kilometrów, rozbudowana flota oraz przystępne ceny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Wynajem kamperów najwyższej jakości na Podkarpaciu

Nasza firma oferuje najwyższej jakości kampery w klasie Standard oraz Deluxe. Pozwala to na dopasowanie pojazdu do indywidualnych potrzeb oraz budżetu klienta. Cena wynajmu kamperów Standard zaczyna się już od 350 zł na dobę, Deluxe — 550 złotych na dobę (w zależności od sezonu). Oferujemy również możliwość dostarczenia pojazdu pod wskazany adres. Wynajem kampera jest możliwy bez najmniejszego problemu m.in. na terenie Podkarpacia.

Kampery w pełni przygotowane do podróży

Zdajemy sobie sprawę, że bezpieczny wynajem kampera to podstawa. W związku z tym każdy z oferowanych przez nas pojazdów przechodzi na bieżąco kontrole techniczne. Dodatkowo posiadają OC/AC/NW + Assistance. Klientom przekazujemy je po uprzednim uzupełnieniu zbiornika paliwa, płynu do spryskiwaczy i wody czystej oraz w idealnym stanie wizualnym zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz.

Wynajem kampera na Podkarpaciu – korzystne warunki

Aby podpisać umowę wynajmu kampera, m.in. na terenie Podkarpacia, wystarczy okazać ważny dokument tożsamości, prawo jazdy oraz uiścić opłatę rezerwacyjną i kaucję. Nie pobieramy opłaty serwisowej i nie narzucamy klientowi limitu kilometrów, co pozwala na swobodne, niczym nieograniczone podróżowanie. Wynajęty pojazd campingowy należy oddać po uprzednim uzupełnieniu zbiorników oraz wyczyszczeniu. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań na temat oferowanych przez nas usług — zapraszamy do kontaktu.